O nas


Prezenterzy Muzyki „No Silence!” to dwóch DJ-ów (DJ Zibi i DJ Krzycho), którzy od kilku lat razem wspólnie działają w branży ogólnie nazywanej „rozrywkowo-biesiadną” 🙂

Z reguły DJ-e działają samodzielnie, ewentualnie ze wsparciem technicznym, natomiast my tworzymy zgrany duet, który przez setki wspólnie poprowadzonych imprez wypracował sobie własny oryginalny styl działania. Prawdą jest także, że samodzielnie bardzo ciężko jest (a nawet prawie niemożliwe) poprowadzić długie i wymagające pełnego zaangażowania imprezy np. wesela.

 

Dzieli nas pewna różnica wieku, ale mamy prawie identyczny gust muzyczny obejmujący szeroko pojętą muzykę pop lat 80-tych (te lubimy najbardziej), 70-tych i 90-tych (te znają i spiewają wszyscy). Nie jesteśmy jednak „dinozaurami  disco”, cały czas śledzimy na bieżąco to co dzieje sie na rynkach muzycznych i zaopatrujemy się w najnowsze utwory, bo nigdy nie wiadomo kiedy na pozór spokojna impreza przeobrazi się w klubowe szaleństwo.


Zawsze z uwagą obserwujemy odbiorców naszej muzyki i staramy się dostosować przekaz do aktualnego nastroju i atmosfery imprezy. Jest nam bardzo przyjemnie, kiedy po zakończonej imprezie słyszymy podziękowania za styl prowadzenia i dobór muzyki. Nie kryjemy, że wielu uczestników naszych imprez wraca do nas po pewnym czasie jako zamawiający lub polecający nas swoim znajomym.

 

Generalnie muzyka to nasza pasja. A muzyka słuchana (i odtwarzana dla Was) na wysokiej jakości sprzęcie to wręcz nasza obsesja. Jako DJ-e nieco „starszej daty” nie tolerujemy odtwarzania muzyki z mp3 z laptopa, byle jak i na byle czym. Dlatego towarzyszą nam walizki płyt CD i setki kilogramów sprzętu nagłośnieniowego. Po zakończeniu sezonu z reguły zabieramy się za kolejne ulepszenia sprzętu (czyli zimowe zabawy z lutownicą w garażu).

 

Do zobaczenia na wspólnych imprezach!

 

Odwiedź nasz profil na facebooku